Zbavte sa cukrovky? - Teraz je to skutočné!

Rozhovor z lekáromLiečba cukrovkyPrielomSugaNorm

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie je diabetes jednou z hlavných príčin predčasnej smrti na svete.

Podľa oficiálnych štatistík v súčasnosti na celom svete žije viac ako 425 miliónov ľudí s cukrovkou. Avšak podľa endokrinológov je skutočná hodnota dvakrát vyššia: mnohí diabetici ani nevedia o svojej chorobe.

Je možné navždy zbaviť sa diagnózy diabetes mellitus? Na túto a ďalšie dôležité otázky odpovedal hlavný lekár Inštitútu pre Diabetes Maria Chernysheva.

- Maria, neuspokojivé štatistiky ukazujú, že počet diabetikov druhého typu neustále rastie. Aký je dôvod a aké sú príčiny ochorenia?

- Predtým bol diabetes 2. typu spravodlivo nazývaný diabetes obéznych ľudí alebo diabetes starších ľudí. Hlavnými faktormi vývoja tejto choroby sú obezita, sedavý životný štýl, vek a genetická predispozícia.

epidémia cukrovky je takpovediac priamo spojená s epidémiou obezity. Nadváha ovplyvňuje fungovanie gastrointestinálneho traktu a najmä činnosť pankreasu, ktorý produkuje inzulín - hormón zodpovedný za absorpciu cukru.

- Existujú nejaké príznaky, ktoré by mali upozorniť pacienta a slúžiť ako dôvod na kontaktovanie endokrinológa?

- Áno, takéto príznaky existujú, ale prejavujú sa až po výraznom zvýšení hladiny cukru v krvi. Patria medzi ne: sucho v ústach, smäd, časté močenie a slabosť.

Tieto príznaky sa môžu objaviť mnoho rokov po nástupe choroby. Malé kolísanie hladiny cukru v krvi sa nemusí prejaviť žiadnym spôsobom, ale takéto stavy už o niekoľko rokov môžu priviesť k závažným vaskulárnym komplikáciám cukrovky .

Preto by mali ľudia z ohrozenej skupiny - ľudia starší ako 40 rokov a ľudia s nadváhou - chodiť na pravidelné kontroly k endokrinológovi.

- Väčšina diabetikov si neuvedomuje závažnosť tejto choroby. Povedzte nám, ako diabetes ovplyvňuje vnútorné orgány, aké sú jeho dôsledky?

- Diabetes má zničujúci účinok na všetky vnútorné orgány a systémy, ktoré sú v organizme. Faktom je, že naše cievy nie sú určené na transport «sladkej» krvi: glukóza poškodzuje malé cievy obličiek a očí, čo postupne vedie k zlyhaniu obličiek a úplnej strate zraku.

Riziko aterosklerózy mozgových ciev a srdcových tepien sa mnohonásobne zvyšuje. A poškodenie ciev na nohách v konečnom dôsledku vedie ku gangréne a amputácii končatín.

- Existuje naozaj účinný liek na cukrovku?

- V posledných rokoch náš inštitút spolu s veľkou farmaceutickou spoločnosťou vyvíja najnovší liek na liečbu cukrovky 2.typu. Prostriedok je pomenovaný SugaNorm.

V súčasnosti je to najefektívnejší liek, ktorý nemá žiadne analógie.

- Ako funguje SugaNorm?

- Zvyšuje sekréciu inzulínu, zvyšuje citlivosť tela na tento hormón a znižuje inzulínovú rezistenciu. Okrem toho zabraňuje absorpcii sacharidov v črevách.

Užívanie kúry lieku poskytuje úplné zotavenie pankreatických funkcií. V dôsledku toho začína produkcia inzulínu v dostatočnom množstve bez podpory liekov.

- To znamená, že po užívaní SugaNorm sa telo úplne zotaví?

- Áno. Odstraňujú sa aj všetky komplikácie cukrovky: SugaNorm čistí krvné cievy od cholesterolových plakov, zmierňuje hypertenziu a poskytuje plnohodnotnú výživu nervového systému. Podporuje úbytok hmotnosti neutralizáciou najbežnejšej príčiny ochorenia - obezity. Znižuje chuť na sladké tým, že blokuje chuťové zóny jazyka, ktoré reagujú na cukor.

Čo je pozoruhodné: liek obsahuje iba zložky rastlín. V dôsledku čoho prostriedok nemá žiadne negatívne následky pre organizmus.

- Kde dá sa kúpiť SugaNorm?

- SugaNorm sa predáva v lekárňach, ale bude ho dosť ťažké nájsť: je to nový prostriedok, takže je v ponuke zriedkavo. Preto výrobná spoločnosť vytvorila webovú stránku, kde si môžete objednať výrobky za cenu výrobcu lieku bez ďalších poplatkov od predajcov.

- Maria, ďakujem za informatívny rozhovor. Myslím, že ste pomohli mnohým našim čitateľom.

Od redakcie: odkaz na stránku, kde si môžete kúpiť SugaNorm za cenu, priložte nižšie.

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať meno a telefónne číslo.
Ponáhľajte sa! Čas, ktorý vám zostáva:
09 : 54
Formulár objednávky SugaNorm
Vaša krajina:
Vaše meno:
Telefónne číslo:
39 евро78 евро
Komentáre:
Olga Kuznetskaya26.06.2020

Moja matka má cukrovku už 15 rokov. Objednala som pre ňu SugaNorm, chcem, aby konečne začala žiť život obyčajného človeka

Ekaterina Chilikina27.06.2020

Som tiež diabetik. Strašne unavená som nekonečnými injekciami a obmedzeniami…

Ivan Malyutin28.06.2020

Ďakujem vám pekne za prostriedok!

Eduard Goryaev28.06.2020

Moja babička má veľa chorôb a pred rokom, ako dodatok k tomu, jej tiež diagnostikovali cukrovku. Veľmi sa kvôli tomu trápila, plakala, bála sa komplikácií, amputácií a závislosti od inzulínu. Pozerať na to pre nás, vnúčat, bolo veľmi ťažké. Takže ďakujem vám krásne za tento liek a článok, ktorý nám sprostredkoval informácie o ňom. Babička už začala liečbu a hovorí, že sa cíti oveľa lepšie aj keď užívala prostriedok iba niekoľkokrát

Eugene Bonislavsky29.06.2020

Vždy ma hnevalo že lekári hľadajú lieky na rakovinu, AIDS, o tom sa hovorí stále. A myslel som si, že naši lekárnici vôbec nemajú záujem o lieky proti cukrovke. Narazil som na váš článok úplne že náhodou, ale som veľmi spokojný so správou o SugaNorm. Môj otec je diabetik a objednal som preňho niekoľko balení naraz

Lily Aksenová30.06.2020

Kamaráti, už niekto dostal balík? Ako dlho ste čakal?

Olga Medvedeva01.07.2020

Bol mi doručený za tri dni

Peter Fedorenko02.07.2020

Mám len 45 rokov a už som diabetik. Zatiaľ nie som závislý od inzulínu, ale stále beriem veľa liekov každý deň, snažím sa dodržiavať prísnu diétu (čo je veľmi ťažké), ale cukor kolíše sa stále pomerne často. Moje ruky sa stávajú znecitlivené, a to tak, že sotva môžem pohybovať prstami po klávesnici (som programátor). Táto choroba veľmi prekáža. Dali ste mi nádej na plnohodnotný život. Nechal som objednávku na vašej stránke, nemôžem sa dočkať, až začnem liečbu

Ekaterina Ursová02.07.2020

Objednala som, naozaj chcem začať liečbu čo najskôr

Dmitrij Pirogov03.07.2020

Som tiež diabetik už roky. Unavený z boja proti tejto chorobe. Naozaj dúfam v vaš liek

ShareThis Copy and Paste